uśmiechnięte poplamione farbami mama i córka malują wspólnie obraz czerwoną farbą

Dziennik pełen pomysłów

Czas spędzany przez mamę i córkę tylko we dwie jest czasem szczególnym - takie szczęśliwe, radosne chwile nosi się w pamięci przez całe życie. Jak spędzać czas z dorastającą córką, żeby żadna z Was się nie nudziła, a jednocześnie żebyście zbliżyły się do siebie jeszcze bardziej i coraz lepiej rozumiały? Pomoże Ci w tym nasz Dziennik, z mnóstwem inspirujących zadań i zabaw, a także przydatnych informacji o miesiączce, podanych w atrakcyjny i zrozumiały dla dziewcząt sposób. Wydrukuj go po prostu i... dobrze się baw razem z córką! Skompletuj Dziennik z 4 części - co miesiąc jedna do pobrania.

Dziennik, część 1

Prezentujemy "Dziennik Pełen Pomysłów" - nowy sposób na bliskość i rozmowę z córką. Co Twoja córka najbardziej lubi robić? Jak okazuje emocje? Tego dowiesz się, rozwiązując wraz z nią inspirujące zadania z pierwszej części naszego Dziennika. Przy okazji obejrzyjcie zabawną historyjkę o cyklu miesiączkowym, a w przerwie proponujemy kubek wyjątkowego kakao. A to jeszcze nie wszystko! Pobierz

Dziennik, część 1

Prezentujemy "Dziennik Pełen Pomysłów" - nowy sposób na bliskość i rozmowę z córką. Co Twoja córka najbardziej lubi robić? Jak okazuje emocje? Tego dowiesz się, rozwiązując wraz z nią inspirujące zadania z pierwszej części naszego Dziennika. Przy okazji obejrzyjcie zabawną historyjkę o cyklu miesiączkowym, a w przerwie proponujemy kubek wyjątkowego kakao. A to jeszcze nie wszystko!

Pobierz